Football Manager 2014’e büyük ilgi

TTNET’ten yapılan açıklamaya göre, Playstore’da yeni oyunları, uygun ödeme seçenekleriyle alma imkanına sahip oyunseverler, Ekim ayında en çok, “Football Manager 2014” oyununa ilgi gösterdi. Gelişmiş maç motoru, yenilenmiş haber sistemi ve arayüzü ile oyun tutkunlarının beğenisine sunulan “Football Manager 2014”, en çok satılan alınan oyunlar listesinin zirvesinde yerleşti.

Ekim ayında en çok satın alınan oyunlar listesinin ikinci sırasında, FPS savaş deneyimini oyunseverlere sunan “Battlefield 4” yer aldı. Yenilenmiş fizikleri ve Pure Shot sistemi ile dikkat çeken FIFA 14 de listede üçüncü sırada bulunuyor.

Geçen yıl bir çok kez yılın spor oyunu seçilen NBA 2K serisinin son oyunu “NBA 2K14”, Total War serisinin son macerası “Total War: Rome II”, Batman: Arkham serisinin yeni oyunu “Batman: Arkham Origins”, “F1 2013”, dört kişilik bir co-op FPS oyunu olan “Payday 2”, “Final Fantasy XIV: A Realm Reborn” ve Naruto’nun başarılı dövüş oyunu serisinin en son oyunu “Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 – Full Burst” Ekim ayında en çok satan diğer oyunlar oldu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir