Fujitsu Forum Münih 2015’in teması İnsan Odaklı İnovasyon

Avrupa’nın BT alanındaki en büyük müşteri etkinliği 80 ülkeden 10 binin üzerinde katılımcıyı bir araya getiriyor. Fujitsu, küresel bilgi ve iletişim teknolojileri (ICT) deneyimiyle şirketleri ve toplumları, İnsan Odaklı İnovasyon aracılığıyla desteklemeye çaba gösteriyor. Ana konular, Dijital iş yaşamı, Hibrit BT, firmanızı mobil hale getirin, iş odaklı altyapı olarak belirlendi

Fujitsu; BT alanında Avrupa’nın en büyük müşteri etkinliği olan Fujitsu Forum’un kapılarını 18 ve 19 Kasım’da Münih Kongre Merkezi’nde (ICM) açıyor. “Human Centric Innovation in Action” temasıyla gerçekleştirilecek olan etkinlikte Fujitsu bir yandan 80. yılını kutlarken diğer yandan da bilgi, altyapı ve insanların optimum bir şekilde nasıl bir araya getirileceğini ve böylece tüm dünyadaki kurumların hedeflerine ulaşmasına ve sürdürülebilir başarı için iş yapma biçimlerini nasıl dönüştürmelerine yardım ettiğini de sergileyecek.

Fujitsu, partnerleri ve müşterilerinden katılacak olan konuışmacılar; nüfus artışı, kente göç ve nesnelerin interneti gibi global trendlerin günümüzde iş yaşamı ve sosyal yaşamı nasıl şekillendirdiği ile ilgili görüşlerini paylaşacaklar.

Fujitsu Forum Münih 2015, ilk gün Fujitsu Başkanı Tatsuya Tanaka’nın yapacağı açılış konuşması ile başlayacak. Ardından Duncan Tait konuşmasını yapacak. Açılış gününün diğer konuşmacıları ise Intel Kurumsal Strateji Ofisi Başkan Yardımcısı Genevieve Bell ve NetApp CIO ve CTO’su Cythia Stoddard olacak. Bell, gelecekle ilgili görüşlerini aktarırken bizlerin gelecekten neler beklememiz gerektiğini anlatacak. Stoddard ise veri yönetimi alanında inovasyon konusunda ortaya çıkan sorunlardan bahsedecek.

Etkinliğin ikinci günü ise 3 bin kuruluşu temsil eden 80 ülkeden 10 binin üzerinde ziyarteçiyi heyecanlandıracak bir gün olacak. Altı konuşmacının deneyimlerini paylaşacağı ikinci günde, 3 bin 500 metrekarelik bir alana kurulacak sergi alanında Fujitsu ve partnerlerine ait 250’nin üzerinde hizmet ve ürün sergilenirken, 52 paralel oturumda 100 uzman konuşmacı yer alacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir