Gazete manşetleri için tek adres

Albayrak Grubu’nun dijital vizyon şirketi Piri Medya, yenisafak.com.tr’nin ardından www.gazetemanset.com’u da yayına hazırladı.

Tüm ulusal gazetelerin birinci sayfalarının tek bir sayfada görüneceği www.gazetemanset.com test yayınlarının tamamlanmasından sonra bugün okurlara açıldı.

Okumak istediğiniz köşe yazarı, gazetelerin ekonomi ve spor sayfalarından magazine kadar pek çok içeriği okuyucuları ile buluşturmayı hedefleyen Türkiye’nin yeni portalı gazetemanset.com aynı zamanda arşiv görevi de görecek. Okurlar gazetemanset.com sayesinde gazetelerin eski sayılarının birinci sayfalarına da ulaşabilecek.

Bütün ulusal gazetelerin her sabah 08.30’da yayınlanacağı www.gazetemanset.com‘un mobil ve tablet uygulamaları da kısa süre sonra hazır olacak.

gazetemanset.com sosyal medyada da aktif olarak yayında olacak. Twitter, Facebook, instagram, google+ ve tumblr kullanıcıları, her sabah tüm gazetelerin manşetlerini ayrı ayrı paylaşımlarla ana sayfalarında görebilecekler.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir