Girişimcileri konuşturan Youtube kanalı

Dijital medya çözümleri alanında hizmet veren Momoth, ‘Çay Kahve İnsan’ adlı yeni YouTube kanalıyla girişimlerin hikayesini anlatıyor.

Çay Kahve İnsan, hayata değer katan videoların yüklendiği içerisinde birbirinden farklı formatlar da programların bulunduğu bir YouTube kanalı olarak tanımlanıyor.

Geçtiğimiz Nisan ayında açılan kanal, ilk program formatı olan Ben Girişim ile yayın hayatına başladı. Ben Girişim, girişimcilerin kendi hikâyelerini ücretsiz tanıttığı bir program formatı.

Girişimcilerin girişimlerini ücretsiz ve tarafsız bir mecrada tanıtamadığı için böyle bir oluşumu kuran şirketin kurucusu Tarık Çayır, “Bugüne kadar bir çok projeyi tanıtırken çok zoruk çektik ve sonuçlandıramadık. Çektiğimiz bu zorlukları yeni girişimcilerin çekmemesi adına Çay Kahve İnsan’ı kurduk” dedi.

Her hafta Çarşamba günü sabah saat 09.00’da yeni bir girişimi tanıtıp, başvuruları caykahveinsan.com üzerindeki başvuru formundan aldıklarını söyleyen Çayır, “Ücretsiz girişimleri tanıtırken fayda ve değer odaklı olmalarına çok dikkat ediyoruz. Bu zamana kadar kanalımızda tanıttığımız MutluBiEv, Kitapi, Neurolize, DeckHub ve Arguman’da bu doğrultuda oldu” şeklinde konuştu.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir