GittiGidiyor’da cepten online satış

Türkiye’nin en işlek alışveriş sitesi Gittigidiyor.com, Türkiye’de ilk kez hem alım hem satım yapılabilen yeni iPhone ve Android uygulamasıyla mobil ticarette yine bir ilki gerçekleştiriyor. Gittigidiyor.com’u cep telefonuna sığdıran yeni uygulama, iPhone için App Store’dan; Android içinse Google Play’den ücretsiz olarak indiriliyor.

Türkiye’de e-ticaret alışkanlığının gelişmesine öncülük eden GittiGidiyor.com,yeni cep telefonu uygulamalarıyla kullanıcılarına benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Alımın yanı sıra Türkiye’de ilk kez satış olanağı da sağlayan uygulamada GittiGidiyor.com web sitesi üzerinde gerçekleştirilen her işlem daha hızlı ve pratik bir şekilde cep telefonuyla yapılabiliyor.

Satış yapmak içinse cep telefonuyla ürünün fotoğrafını çekip, satış formunu doldurmak yeterli. Sadece 1 dakikada yapılacak işlem sonucunda da ürün satışı başlamış oluyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir