gnçtrkcll’den numara taşıma kampanyası

gnçtrkcll, Değiştir Hocam kampanyası ile gençleri gnçtrkcll’li olmaya çağırıyor. Şimdi gnçtrkcll’e gelenler, 4GB internet, 500 dakika konuşma ve 1000 SMS’e kısa bir süreliğine sadece 25TL ödüyor.

Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll, yeni transfer teklifini duyurdu. Şimdi “Değiştir Hocam” kampanyasıyla gnçtrkcll’e transfer olan gençler, Turkcell’in ayrıcalıklı iletişim dünyasının kapılarını en uygun koşullarla açıyor.

Değiştir Hocam kampanyası, gençlerin sadece gün içinde değil, geceleri de devam eden yoğun internet ihtiyacına cevap veriyor. Şimdi gnçtrkcll’e gelen gençler 2GB geceleri olmak üzere toplam 4GB internet, yurt içi her yöne 500 dakika konuşma ve 1000 SMS’i sadece 25TL ye kullanıyor.

Kampanyadan Hazır Kart Süper Tarife’ye gelen sadece 25 yaş altı aboneler faydalanabiliyor. Halihazırda gnçtrkcll üyesi olan ve kampanyanın geçerli olduğu tarifeyi kullananlar, gnçtrkcll mobil uygulamasına girerek geceleri 2GB hediye internetlerini hemen başlatabiliyorlar. Geceleri 2GB hediyesi 31 Ocak 2016’ya kadar paket kapsamında ayda bir kez 00:00-06:00 arasındaki kullanımlarda geçerli olacak.

Değiştir Hocam, reklam filmiyle de büyük sempati topluyor

Reklam filminde telefonun çekmemesinden, internetlerin yavaş olmasından sıkılan gençler “Beni değiştir” hareketi yaparak isyanlarını dile getiriyorlar. Bay Tahmin programıyla ekranların sevilen yüzleri olan Fikret Engin ve Murat Özarı, tam bu noktada devreye giriyor ve gençlere “Telefonun yerine sen çekiyorsan değiştir hocam gnçtrkcll’e gel” diyerek numaralarını gnçtrkcll’e taşımalarını öneriyor.

Ocak sonuna kadar geceleri 2GB kampanyasının geçerli olduğu paketler:

Ön ödemeli paketler: Kaçmaz İkili, Kaçmaz Üçlü, Kaçmaz 2GB, Olay 2GB, Olay 400 ve Ek Olay, Yıldız 500 ve Yıldız Ek Genç

Faturalı paketler: Kaçmaz 25, Kaçmaz İkili, Kaçmaz 35, Kaçmaz 39, Kaçmaz 45, Hepsi Eko, Hepsi Bol

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir