God of War III Remastered PS4’e geliyor

Sony Computer Entertainment Worldwide Santa Monica Stüdyosu tarafından geliştirilen ve tüm zamanların en iyi aksiyon oyunu olarak kabul edilen God of War III, High Definition olarak PlayStation4’e geliyor. Bu sene 10. yaşını kutlayan ve dünya çapında milyonlar satan efsane serinin son oyunu Temmuz ayında PlayStation tutkunları ile buluşacak.

Tüm zamanların en iyi aksiyon oyunu olarak kabul edilen God of War III, High Definition olarak PlayStation4 için geliştirildi. 1080p çözünürlükte mükemmel şekilde üretilen ve saniyede 60 kare hızında çalışan God of War III Remastered, bir sonraki kuşak için hazır. Yeni oyuna tüm eski DLC kostüm ve içerikler de dahil.

God of War III Remastered gerçekçi kas hatları, detaylı yüz ifadeleri sunarken canlı manzaralar binlerce dinamik ışık ve doku ile aydınlatılıyor. Oyun PS3 sürümünün de dört katı çözünürlüğe sahip bulunuyor.

PlayStation4 için geliştirilen God of War III Remastered’ın, yeni fotoğraf modu oyuncuların fotoğrafları düzenlemek, kaydetmek ve paylaşmak üzere oyunun tam merkezinden dudak uçuklatan aksiyonu dondurmasına da imkan veriyor.

Sony Computer Entertainment Worldwide Santa Monica Stüdyosu tarafından geliştirilen God of War III, 15 Temmuz’da PlayStation4 tutkunlarıyla buluşacak. Oyun Türkçe altyazı ile piyasaya sunulacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir