Grand Theft Auto, yüzde 50 indirimle Playstore’da

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, dünyanın en popüler oyun serilerinden biri olan Grand Theft Auto’yu yüzde 50 indirimle oyunseverlere sunuyor. 13-20 Nisan tarihleri arasında 14.90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan Grand Theft Auto serisi, Playstore farkı ile sizleri bekliyor.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, oyun dünyasının en popüler oyunlarını uygun fiyatlar eşliğinde sunmaya devam ediyor. Dünya çapında 130 milyondan fazla satılan Grand Theft Auto serisi, 13-20 Nisan tarihleri arasında yüzde 50 indirim fırsatı ile oyunseverlere sunuluyor.

Dünyanın en popüler oyun serileri arasında yer alan Grand Theft Auto oyunları, 14.90 TL’den başlayan fiyatlarla Playstore kullanıcılarını bekliyor. Grand Theft Auto’nun Playstore’da indirime giren en popüler oyunları şöyle sıralanıyor:

• Grand Theft Auto Vice City: 29.90 TL yerine 14.90 TL

• Grand Theft Auto San Andreas: 29.90 TL yerine 14.90 TL

• GTA III, GTA Vice City ve GTA San Andreas oyunlarını tek pakette buluşturan Grand Theft Auto Trilogy: 59.90 TL yerine 29.90 TL

• Grand Theft Auto IV: 59.90 TL yerine 29.90 TL

• Grand Theft Auto IV ve Grand Theft Auto IV’ün eklenti paketleri olan The Lost and Damned & The Ballad of Gay Tony oyunlarını içeren özel set Grand Theft Auto IV Complete Edition: 79.90 TL yerine 39.90 TL. Grand Theft Auto Trilogy oyununun MAC versiyonunu da 79.90 TL yerine 39.90 TL’ye Playstore farkı ile satışa sunuluyor. MAC kullanıcıları da artık Playstore ile oyun oynamanın keyfini çıkarıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir