Gülben Ergen’in ‘single’ı ‘Durdurun Dünyayı’ TTNET Müzik’te

Yeni albümün kayıtları için yaz ayları boyunca yoğun bir stüdyo programına giren Gülben Ergen, hayranlarıyla hasret gidermek için daha fazla bekleyemedi; sözleri ve müziği Kenan Doğulu’ya ait olan “Durdurun Dünyayı” şarkısı, TTNET Müzik’te Taşkın Sabah ve Ozan Doğulu ‘ya ait iki ayrı sürüm ile müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

TTNET Müzik’in hayata geçirdiği yeni hizmeti sayesinde kullanıcılar “Durdurun Dünyayı” şarkısı ve albümünü tek bir “tık” ile kolayca indirebiliyorlar. Daha önce kullanılan paket satın alma sistemine ek olarak getirilen bu yeni hizmetten faydalanabilmek için sadece üye girişi yapmak yeterli oluyor.

TTNET Müzik’te tek bir şarkı 1 TL’ye, albümler ise 4 TL’ye satın alınabiliyor. Ücretlendirme ise kullanıcıların TTNET ADSL faturasına yansıtılıyor. TTNET müşterileri dilerlerse TTNET Müzik’ten 100 şarkılık paketi 3 TL’ye satın alabiliyorlar; diğer TTNET Müzik kullanıcıları ise 100 şarkılık paketi mobil ödeme üzerinden 4 TL’ye satın alma şansına sahipler. Müzikseverler, indirdikleri şarkı ve albümleri istedikleri cihaza aktararak diledikleri yerde dinleyebiliyorlar.

En sevilen şarkıcı ve grupların yeni albüm ve şarkılarının dijital platformlar arasında ilk kez yayınlandığı, içinde 3 milyona yakın şarkıyı barındıran TTNET Müzik ile müzikseverler, her an her yerde kaliteli müziğin tadını çıkarabiliyorlar. Kullanıcılar TTNET Müzik’e www.ttnetmuzik.com.tr adresinden ulaşılabildikleri gibi, mobil cihazlar için geliştirilen TTNET Mobil Müzik uygulamasıyla da dilekleri parçaları istedikleri yerde dinleyebiliyorlar. iPhone, iPod, iPad ve Android işletim sistemli cihazlar için özel olarak tasarlanan TTNET Mobil Müzik uygulaması, AppStore ve GooglePlay’den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir