Günsan Elektrik

Günsan Elektrik rotayı Rusya’ya çevirdi

Anahtar ve priz sektöründe yenilikçi ürünleriyle fark yaratan Günsan, Rusya’nın bir numaralı Elektrik ve Aydınlatma Fuarı Interlight Moskova’ya katıldı.

Light + Building tarafından desteklenen ve bu yıl 25’incisi düzenlenen fuarda yenilikçi anahtar-priz ve yeni seri şalt ürünlerini sektörün en dinamik ve gelişmekte olan pazarıyla buluşturan Günsan, fuar boyunca önemli iş bağlantıları gerçekleştirdi.

Günsan Elektrik son teknolojiler odağında ürettiği yenilikçi ürünleriyle, aydınlatma ve elektrik sektörünün dünya çapında önemli buluşmalarından Interlight Moskova Fuarı’na damgasını vurdu.

22 ülkeden 400’den fazla şirketi Moskova’da buluşturan fuarda Günsan Elektrik de hedef pazarlarından olan Rusya’dan sektör profesyonelleri ve tedarikçilerle bir araya geldi. Fuarda yenilikçi, trend ve fonksiyonel ürünlerini sergileyen Günsan, birçok önemli iş bağlantısı kurarak Rusya pazarında bilinirliğini de artırdı.

Günsan Pazarlama Direktörü Alişan Çapan
Günsan Pazarlama Direktörü Alişan Çapan

“Rusya pazarında daha etkin olmayı hedefliyoruz”

17 bin parçalık ürün portföylerini Türkiye ile birlikte 50’den fazla ülkeye sunduklarını söyleyen Günsan Pazarlama Direktörü Alişan Çapan, Rusya pazarındaki yeni iş fırsatlarına odaklandıklarını belirterek, şunları söyledi:

“Günsan olarak hedefimiz, ihracat yaptığımız ülke sayısını 70’in üzerine çıkarmak. Bu doğrultuda rotamızı Afrika ve Ortadoğu’nun yanı sıra Rusya pazarına çevirdik. Rusya pazarı hem dinamik hem de elektrik ve aydınlatma sektöründe çok büyük potansiyele sahip.

Bilinirliğimizi artırmak ve yeni iş bağlantıları kurmak amacıyla katıldığımız İnterlight Moskova, bu sektörün en önemli organizasyonlarından biri.

Hedefimiz ilerleyen dönemlerde bu bölgedeki ürün ihtiyacını karşılayacak yeni ürün gruplarını pazara sunmak. Bu açıdan fuar, yeni iş bağlantıları sağlamamız adına önemli katkılar sağladı.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir