Hepsiburada.com Kitap Günleri başladı

Kitaplarda yüzde 50’ye varan indirimlerin sunulduğu hepsiburada.com Kitap Günleri başladı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, zengin kitap kategorisiyle kitap kurtlarına aradıkları tüm kitapları sunan hepsiburada.com’un Kitap Günleri etkinliği başladı. 31 Aralık’a kadar devam edecek Kitap Günleri’nde özel indirimler, imzalı kitaplar ve hediye çekleri sunulacak.

50 TL üzeri kitap alışverişlerinde ücretsiz kargo avantajının yer aldığı etkinlikte, yerli ve yabancı en çok satan kitaplardan eğitim kitaplarına, çocuk kitaplarından büyükler için boyama kitaplarına, dünya klasiklerinden araştırma kitaplarına kadar 300’den fazla yayınevinden çok sayıda kitap okuyucularıyla buluşacak.

Kitapseverler yüzde 50’ye varan indirimlerle istedikleri kitabı alabilecek. Okurlar, Yılmaz Özdil, Ayşe Kulin, Sarah Jio, Talha Uğurluel, Azra Kohen, Ahmet Ümit, Sinan Meydan, İskender Pala, Aret Vartanyan ve Pucca gibi yazarların hepsiburada.com kullanıcıları için imzaladıkları en yeni kitaplarını bulabilecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir