Hepsiburada.com’dan ‘Black Friday’ indirimi

Hepsiburada.com’da spor, outdoor, anne bebek oyuncak, süpermarket gibi farklı ürün kategorilerinde “Black Friday” dönemine özel yüzde 30’a varan ekstra indirimler uygulanıyor.

Başta ABD olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde uygulanan “Black Friday” indirimleri hepsiburada.com’da da başlıyor.

Hepsiburada.com’da 26 Kasım’ı 27 Kasım’a bağlayan gece, yeni günün ilk dakikalarından başlayacak kampanyalarda farklı kategorilerde yüzde 30’a varan indirimler uygulanacak.

Hepsiburada.com’da tüm spor kategorisi ürünlerinde ekstra yüzde 15, outdoor kategorisi ürünlerde ekstra yüzde 15, tüm anne bebek oyuncak kategorisi ürünlerinde ekstra yüzde 15, el aletlerinde ekstra yüzde 15, Özcan Aydınlatma Wood Koleksiyonu’nda ekstra yüzde 15, seçili süpermarket ürünlerinde ekstra yüzde 20 ve therapy marka yataklarda ekstra yüzde 30 indirim uygulanacak.

Hepsiburada.com, E-ticaret sitelerinin de uyguladığı “Black Friday” kampanyalarının heyecanını Türkiye’deki müşterileriyle de buluşturmuş olacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir