İşCep Apple Watch uygulaması App Store’da

Türkiye İş Bankası, dijital bankacılık uygulamalarına İşCep Apple Watch’u da ekledi.

Banka açıklamasına göre İş Bankası, Apple Watch’a özel olarak geliştirdiği yeni uygulaması “İşCep Apple Watch” ürününü akıllı saatlerin Türkiye’de satışa sunulduğu gün eş zamanlı olarak kendi müşterilerine de sunmaya başladı.

İşCep Apple Watch uygulaması, İşCep’in akıllı saatler üzerindeki uzantısı olarak çalışacak. Telefonlarında İşCep yüklü olan müşteriler, Apple Watch’ları ile telefonlarını eşleştirdikten sonra saatlerindeki uygulamayı kullanabilecek.

Bankanın teknoloji iştiraki Softtech tarafından hazırlanan uygulama kapsamında, İşCep kullanıcıları herhangi bir şifre girişine gerek olmadan güncel finansal verileri takip edebilecek, en yakın bankamatik ve şubelere haritadan yönlendirmeyle kolayca ulaşabilecek.

Kullanıcılar, ayrıca bulundukları konuma göre en yakınlarındaki Maximum Kart kampanyalarını ve fırsatlarını takip etme imkanı da bulabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran, banka olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini ve müşterilerin hayatını kolaylaştıracak her platformda var olma alışkanlığını sürdürdüklerini bildirdi.

Bu vizyonla daha önce akıllı gözlüklere özel geliştirdikleri uygulama ile adım attıkları giyilebilir teknolojiler alanında şimdi de Apple Watch uygulamaları ile yerierini aldıklarını aktaran Aran, “Önümüzdeki dönemde de bu yönde yatırımlarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir