Karne hediyesi alışverişinde yüzde 90 indirim

Hepsiburada.com, karne hediyesi almak isteyen ailelere zengin seçenek ve yüzde 90’ı bulan indirim fırsatı sunuyor. Hepsiburada.com’dan yapılan açıklamaya göre, online alışveriş platformunun en çok kullanılan hizmetlerinden biri olan “hediye bulucu” uygulaması, sömestr tatili alışverişinde ailelere yardımcı olacak. Müşterilere, en doğru hediyeyi bulma konusunda yardımcı olmak için devreye alınan uygulama, cinsiyet, kategori ve fiyat başlıklarına göre en iyi alternatifleri sunuyor.

Bu yıla damgasını vuracak giyilebilir teknoloji ürünleri arasında gösterilen akıllı saatler, sömestr tatilinde çocukları heyecanlandıracak hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Hepsiburada.com’daki bazı akıllı saat modellerinde yüzde 33’e varan indirimler dikkat çekiyor.

Kampanya kapsamında sunulan bilgisayar oyunları ve oyun konsolları arasında yer alan PlayStation 4’te yüzde 22 indirim fırsatı bulunuyor. Xbox One oyun konsolu ise hem indirimli hem de 300 lira değerinde oyun hediyesiyle sunuluyor. Ayrıca pek çok oyun ürünü ve sayısız oyun seçeneği uygun fiyatlarla oyuncularla buluşuyor.

En çok tercih edilen cep telefonları ve tabletlerde avantajlar

Her markadan her bütçeye uygun cep telefonu ve tablet bilgisayar seçeneklerini müşterilerle buluşturan hepsiburada.com, iPhone 5s’te yüzde 37, LG G3’te yüzde 46, Samsung Galaxy Note 5’te ise yüzde 15 indirim uyguluyor. Bu kategoride müşteriler daha pek çok üründe kaçırılmayacak avantajlar bulabiliyor.

Platformun geniş spor ayakkabısı kategorisinde çocuklar için de yüzlerce güzel seçenek yüzde 50’ye varan indirim fırsatlarıyla yer alıyor.

Soğuk kış günlerinde çocukları sıcak tutacak outdoor ve çocuk giyim ürünlerinde yüzde 50’yi aşan indirim fırsatları sunuluyor. Casio, Daniel Klein, Puma, Lorus, Vegans gibi markaların yer aldığı kol saati seçeneklerinde ise yüzde 90 gibi dev oranları uygulanıyor. Ayrıca arabalı yatak gibi eğlenceli mobilyalar, genç odası takımları, oyuncaklar ve yap-boz setleri diğer hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir