KoçSistem’den e-fatura mükellefine özel fırsat

KoçSistem, e-fatura mükelleflerine, ihtiyaçlarına göre tercih edebilecekleri farklı fırsat paketlerinden oluşan avantajlı bir kampanya hazırladı.

KoçSistem’den yapılan açıklamaya göre, Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan e-fatura alanında “Özel Entegratörlük” onayı alan ilk kuruluşlardan olan şirketin e-fatura mükelleflerine özel hazırladığı kampanya 31 Ağustos’a kadar devam edecek. Bu kapsamda şirketler, KoçSistem’in 70 yıllık deneyimi ve geniş çözüm portföyünden avantajlı fiyat alternatifleriyle faydalanabilecek.

Mükellefler, kampanya dahilinde sunulan 5 farklı e-fatura paketinden birini ihtiyacına göre seçebilecek ve 24 ay süresince dilediği zaman kullanabilecek. Kampanyaya katılan mükelleflerden ayrıca giriş ücreti de almayacak KoçSistem, hizmeti kullananlara sistem üzerinden gelen ve giden e-faturalarını 10 sene boyunca ücretsiz saklama imkanı da sunuyor.

Kampanya hakkında “efatura@kocsistem.com.tr” adresine e-mail atarak ya da “444 0 387” numaralı çağrı merkezini arayarak bilgi alınabilecek ve ihtiyaca en uygun e-fatura paketi seçilebilecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir