Liselilere üniversite deneyimi fırsatı

Türk Telekom iştiraki, Türkiye’nin lider eğitim teknolojileri şirketi Sebit’in lise öğrencilerine yönelik ürünü Lisego, Sabancı Üniversitesi Lise Yaz Okulu ile iş birliği yaparak, lise öğrencilerine mezun olmadan üniversite deneyimi yaşatıyor.

Türkiye’nin en kapsamlı ve zengin öğrenme ortamı Vitamin’in üreticisi Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ, lise öğrencilerine yönelik online ürünü Lisego ile lise öğrencilerine, “Sabancı Üniversitesi Lise Yaz Okulu”nun kapılarını açıyor.

1 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında Lisego’da ders çalışarak, en yüksek Lisego Puanını alan 9. ve 10. sınıflardan iki öğrenciye Lisego, Türkiye’nin en başarılı üniversitelerinden biri olan Sabancı Üniversitesi’nin Lise Yaz Okulu’ndan 2 ders alma ve konaklama ayrıcalığı sunacak. Kazanan öğrencilere, fen bilimlerinden yönetim bilimlerine, sanattan sosyal bilimlere, yabancı dillerden yaratıcı zeka etkinliklerine kadar istenilen alandan iki ders seçme hakkı verilecek.

Kampanya koşulları ile ayrıntılı bilgi www.lisego.com adresinden Kampanyalar ve Duyurular sayfasından edinilebilir. Öğrenciler, Sabancı Üniversitesi Lise Yaz Okulu ile ilgili bilgiye http://liseyazokulu.sabanciuniv.edu/ adresinden ulaşabilirler.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir