MediaMarkt, GittiGidiyor’da dükkan açtı

Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt, Türkiye’nin önde gelen pazaryeri Gittigidiyor ile önemli bir işbirliğine imza attı ve bu platformda yeni mağazasını açtı.

GittiGidiyor’da ilk dükkanını açan Media Markt, özel stok temizleme kampanyalarıyla tüketicilere sektörde görülmemiş fiyatlar, hızlı gönderi gibi avantajlar ve özel kampanyalar sunacak.

Güçlü e-ticaret markalarına da ev sahipliği yaparak “platfomların platformu” olarak anılan GittiGidiyor’un, Media Markt ile yapılan bu özel işbirliği sayesinde elektronik kategorisinde daha güçleneceğini belirten GittiGidiyor Satış Direktörü Öget Kantarcı, şunları söyledi:

“Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciriyle globalde yapılan işbirliğini Türkiye’de de devam ettirmekten mutluluk duyuyoruz. Yeni Media Markt dükkanının sunacağı bol çeşit, avantajlı fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüketicilerimize keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir