Murat Ertin

Murat Ertin MOBİSAD Genel Sekreterliği’ne atandı

Mobil telekomünikasyon ve buna bağlı bilgi teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren firmaların ortak sesini temsil eden MOBİSAD’ın Genel Sekreterliği’ne Murat Ertin atandı.

Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından Mobil İletişim Araçları ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği’nin (MOBİSAD) Genel Sekreterliği görevine sektörün deneyimli ismi Murat Ertin getirildi.

Yeni dönemde MOBİSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Turnacı başkanlığında çalışmalarını yürütecek olan Ertin, derneğin hedefleri doğrultusunda yeni stratejilerin geliştirilmesine ve dernek faaliyetlerinin kamuoyu ile paylaşılmasına katkı sunacak.

Murat Ertin kimdir?

Murat Ertin, Pertevniyal Lisesi’ndeki öğreniminin ardından 1992 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Profesyonel iş yaşamına inşaat sektöründe giriş yaptı.

2000 yılında mobil iletişim sektörüne geçti ve Türkiye’nin önemli operatörlerinden birinde satış ve dağıtım organizasyonlarında birçok farklı pozisyonda yönetici olarak görev yaptı.

2017 yılında kendi şirketini kurup sektör firmalarına yönetim ve proje danışmanlığı hizmeti veren Ertin, 2018 Ağustos ayı itibariyle MOBİSAD Genel Sekreterliğine atandı.

Ertin, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir