Nokia Lumia 820 almak için 5 neden

21 Aralık’ta satışa sunulan, Windows Phone 8 işletim sistemine sahip Nokia Lumia 820 eşsiz özellikleriyle göz dolduruyor.

Windows Phone 8 işletim sistemli cihaz ailesinin ülkemizde piyasaya sürülen ilk üyelerinden olan Nokia Lumia 820, 21 Aralık günü satışa çıktı ve büyük bir ilgiyle karşılandı.

Nokia Lumia 820 akıllı telefonlar yüksek performansı, renkli tasarım hikâyesi ve kompakt yapısı ile dikkat çekiyor. Nokia Lumia 820, ona sahip olmanız için size pek çok neden sunuyor. İşte bunların 5’i:

Değişebilir kapak:

Nokia Lumia 820’nin değişebilir kapağı sadece telefonunuza renk katmakla kalmıyor, aynı zamanda telefonun kablosuz şarj edilmesini de sağlıyor. Bu kapaklar ayrıca, hafıza kartı desteği de sunuyor.

Navigasyon:

Nokia Lumia 820, eşsiz bir navigasyon özelliğine sahip. Bu sayede, ister yaşadığınız şehri daha yakından tanımak isteyin, isterse gezmeyi ve yeni yerler görmeyi seven bir maceraperest olun, Nokia Lumia 820’yi yanınızdan hiç ayırmayacaksınız.

Nokia Lumia 820 Nokia Bilen Göz uygulamasıyla birlikte geliyor. Böylece şehrinizin bir sokağına ya da binasına kameranızı doğrultarak restoranlar, mağazalar ve oteller hakkında bilgilerin önünüzde açılmasını sağlayabiliyor, bulunduğunuz yeri farklı bir şekilde keşfedebiliyorsunuz. Nokia Bilen Göz sayesinde, haritalar görünümü ile artırılmış gerçeklik görünümü arasında rahatça geçiş yapılabiliyor. Ayrıca bu cihazda, kullanıcıların yönlerini ve aradıklarını bulmalarını kolaylaştıran Nokia Haritalar özelliği de çok gelişmiş durumda. Nokia Sürüş ve Nokia Toplu Taşıma uygulamalarına getirdiği yeniliklerle Nokia’nın lokasyon bazlı servisleri, akıllı telefonlardaki en kapsamlı ve bütünleşik harita deneyimini sunuyor.

Kablosuz şarj:

Size bir müjdemiz var: Nokia Lumia 820, Nokia kullanıcılarını kablosuz şarj özelliği ve bu özellikle kullanılabilen aksesuarlarla da tanıştırıyor! Nokia Lumia 820’nizin Kablosuz Şarj kapağını takın, Fatboy şarj yastığının üstüne bırakın ve özgürlüğün keyfini çıkarın. Şarj yastığınızı telefonunuzla aynı renkte ya da farklı renklerde seçmek tamamen size kalmış.

Nokia Müzik:

Milyonlarca şarkının bir tuş mesafede olduğunu düşünün; hem de 1 ya da 2 değil, tam 12 milyon şarkının! Nokia Müzik editörlerinin sizin için hazırladığı, ücretsiz Mix Radio listeleriyle en sevdiğiniz müziği ister çevrimiçi ister çevrimdışı dinleme ayrıcalığına sahipsiniz! Nokia için özel tasarlanmış JBL PlayUp portatif kablosuz hoparlör ve JBL PowerUp kablosuz hoparlör şarjının yanı sıra stereo kulaklıklar da Nokia Lumia serisini sadece bir telefon olmanın çok ötesine taşıyor.

Windows Phone 8 işletim sistemi:

Çoğumuz evimizde ve işimizde Microsoft yazılımlı ürünler kullanıyoruz. Yarım kalan işlerimizi tamamlamak, süreçleri takip etmek ve yeni projeler oluşturmak için akıllı telefonumuzu kullanmak hayal mi dersiniz? Nokia Lumia 820 bu hayali gerçek kılıyor! Geleceğin teknolojisi Windows Phone 8 işletim sistemine sahip Nokia Lumia 820 ile ofisinizi cebinizde taşıyacaksınız, hayatınızı daha dolu dolu yaşayacaksınız!

NOKIA LUMIA 820’YE DAHA YAKINDAN BAKMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ VİDEOYU İZLEYİN:

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir