Nokia Lumia 820 Türkiye’de satışa çıktı

Avea; Nokia’nın uzun zamandır beklenen Windows Phone 8 işletim sistemli Lumia serisinin yeni üyesi Nokia Lumia 820’yi Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunuyor.

Avea’nın müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç Cihaz Kampanyası kapsamında sunulan Nokia Lumia 820, kablosuz şarj aleti ve şarj kılıfından oluşan aksesuarlı veya aksesuarsız seçenekleri ve birbirinden avantajlı 4 ayrı teklifle Avealılar ile buluşuyor.

Nokia Lumia 820  tarifeye ek ayda 18 TL’den başlayan Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunulurken bu teklifi alan abonelere ilk 3 ay boyunca 1 GB’lık internet paketi de ücretsiz olarak verilecek. Avea’nın diğer teklifleri ise internet paketli, her şey dahil paket ya da peşin teklifi olarak sıralanıyor.

21 Aralık’tan itibaren satışa sunulan Nokia Lumia 820 akıllı telefonu aksesuarlı veya aksesuarsız; tarifeye ek, internet paketi ve hersey dahil kurgularından birini seçerek Avea İletişim Merkezleri’nden alan ilk 1000 kişiye kablosuz şarj aleti ve kılıfı Avea’nın hediyesi olacak.

Yüksek perfomansının yanı sıra kompakt yapısı ve stil sahibi oluşu ile dikkat çeken Nokia Lumia 820 değiştirilebilir kapak tasarımına sahip. Telefonun kablosuz şarj edilmesine olanak veren değiştirilebilir kapaklar sayesinde kullanıcılar pek çok renk arasından seçim yapabiliyor.

Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk Nokia Lumia 820’nin satışa sunulduğu S.E.Ç cihaz kampanyasına ilişkin; “Nokia’nın uzun zamandır beklenen akıllı telefonunu Avea İletişim Merkezleri’nde müşterilerimizle buluşturuyoruz. Türkiye’nin en çok konuşturan operatörü olarak sunduğumuz kişiye özel tarifeler sayesinde Avealılar istedikleri cihaza istedikleri ödeme planının yanı sıra ihtiyaçlarına uygun konuşma, mesaj ve internet paketleri ile sahip olabiliyorlar. Nokia Lumia 820 kampanyası Avea’daki teknolojiye renk getiren bir cihaz kampanyası oldu. Avealılara teknolojinin en yeni trendlerini sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Nokia Lumia 820 özellikleri

  • Windows Phone 8 İşletim Sistemi
  • Akıllı Çekim destekli 8 MP kamera (Nokia Bilen Göz)
  • Mix Radio ile 12 milyon ücretsiz şarkı
  • XBox Live ile eğlenceli ve kaliteli oyunlar
  • 1.5 Ghz çift çekirdek Snapdragon S4
  • 4.3 inc AMOLED , Clearblack ekran
  • 160 gr
  • 1GB RAM, 8GB Dahili Hafıza
  • 7GB depolama alanı
İlginizi çekebilir:  Türkiye saldırıya en fazla maruz kalan beş ülke içinde

lumia820

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir