Nokia Lumia’nın katkılarıyla “Hafif Müzik” Kanyon’da

www.hafifmuzik.org sitesinin düzenlediği “Hafif Müzik Kanyon’da!” etkinliklerinin ikinci sezonu 27 Ocak Pazar günü başladı. Nokia Lumia’nın yayın sponsoru olduğu ve 5 ay sürecek konserler dizisinin ikincisi 24 Şubat’ta yapılacak.

Hafifmuzik.org, geçtiğimiz yıl Kanyon işbirliğiyle başlattığı “Hafif Müzik Kanyon’da!” etkinliklerine bu yıl Nokia Lumia’nın katkılarıyla devam ediyor. Sezonun ilk konserini 27 Ocak Pazar günü saat 22.30’da Mabel Matiz verdi. Sınırlı sayıda davetlinin Kanyon House Cafe’de izleme şansı yakaladığı konser, Hafifmuzik.org sitesinden canlı olarak yayınlandı ve müzikseverler, ister telefon, ister bilgisayar ya da tabletlerinden Mabel Matiz’i canlı yayında izleyebildiler.

Nokia Lumia serisi, hafifmuzik.org’un “Hafif Müzik Kanyon’da!” etkinliklerine destek vererek, müzik konusundaki hassasiyetini bir kez daha göstermiş oluyor. Nokia Müzik uygulamasıyla gelen Nokia Mix Radio servisi, müzik severlerin 12 milyonu aşkın şarkıdan oluşan listelere ücretsiz erişebilmesini, parçaları reklamsız dinleyebilmesini ve hatta isterlerse müzik listelerini telefonlara ücretsiz indirerek çevrimdışı ulaşabilmesini sağlıyor.

Ama Nokia Mix Radio ile yapabilecekleriniz sadece bu kadar değil! Nokia Lumia’ların Yakın Alan İletişimi (NFC) desteğiyle müziklerinizi kablosuz olarak JBL PlayUp Portatif Hoparlör gibi cihazlara aktarabilir, bulunduğunuz ortamda sevdiğiniz müziklerin keyfine varabilirsiniz!

“Hafif Müzik Kanyon’da!” etkinliği kapsamında 27 Ocak Pazar günü düzenlenen konseri yaklaşık 15.000 kişi bilgisayar ya da telefonlarından canlı olarak izledi. Bir sonraki “Hafif Müzik Kanyon’da!” konseri 24 Şubat Pazar günü düzenlenecek. Nokia Lumia’nın bu konserler serisi için bir de sürprizi olacak: Nokia fanlarını davet ederek konseri sadece mobil cihazlardan değil, canlı olarak da izleme fırsatı verecek.

“Hafif Müzik Kanyon’da!” konserleri, mayıs ayına kadar ünlü isimlerle her ayın son pazar günü tekrarlanacak. Konserlerle ilgili detaylı bilgiler ve güncellemeler için Nokia Türkiye’nin Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir