Paynet

Paynet’in tüm iletişim faaliyetleri PİAR İletişim’e emanet

Finansal teknoloji şirketi Paynet’in tüm iletişim faaliyetleri PİAR İletişim tarafından yürütülecek. Temelleri 2000 yılında atılan ve 2016 yılında ödeme sistemleri lisansını alan Paynet, bugün Türkiye ile KKTC’nin en yaygın iş yeri ağına sahip Fin-tech şirketi.

Link veya QR kod ile temassız ödeme alma, kart saklama, düzenli ödeme gibi yenilikçi ve güvenilir sanal pos çözümleri sunan Paynet, üye iş yerlerinin ödeme akışını kolaylıkla yönetmelerini sağlıyor.

Paynet bayilik ağı çözümü ile birden fazla bayiye sahip orta ve büyük ölçekli şirketlerin nakit ve tahsilat akışını yönetmelerine imkan tanıyor; ayrıca teknolojisiyle üye iş yerlerinin bayilerinden yapacağı tahsilatları dijitalleştiriyor; nakitsiz toplum stratejisi ile ihtiyaca göre tasarlanmış ödeme alternatifleri sunuyor.

Paynet, iş ortaklarına sunduğu vade avantajlarıyla hem büyük işletmelerin hem KOBİ’lerin enerjisini yatırıma dönüştürmesine aracılık ediyor.

Bugün, tek bir sözleşme ile tüm bankaların ödeme imkanlarından Paynet sayesinde faydalanabilen şirketler; tahsilat süreçlerini web, mobil veya fiziksel mağazalardan yönetebilmenin kolaylığını yaşıyor.

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren 20.000 işletmenin finansal süreçlerini dijitalleştiren Paynet, Merkez Bankası lisanslı bir finansal teknoloji şirketi olarak yoluna devam ediyor.

Sinema keyfi hep yanında | Acer C250i taşınabilir LED projeksiyon cihazı incelemesi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir