PFAFF’tan PREMIER+ ULTRA nakış programı

Kendilerine özel kıyafetler tasarlayarak, eşi benzeri olmayan modeller hazırlamak günümüzde birçok kadının hobisi… Hayal gücünün sınırlarında dolaşan birbirinden güzel nakışlar işlemek de bir o kadar keyifli. Öte yandan bazı kadınlar, el emeği ile tasarladıkları işleri değerlendirerek bütçelerine katkı da sağlayabiliyor.

Bunun için de işlerini kolaylaştıracak yardımcılara ihtiyaç duyuyor. Dikiş makinelerinde en son teknolojinin ve yeniliklerin temsilcisi PFAFF, şimdi kadınlara PREMIER+ ULTRA nakış programını sunuyor. İster hobi olarak ister bütçenize katkı için düşünün, PREMIER+ ULTRA düşlerinizdeki nakışları gerçeğe taşıyor.

Sadece hayal gücünüzle sınırlı, limitsiz model ve desen tasarlayabilmenizi sağlayan üst düzey nakış programı PREMIER+ ULTRA ile fotoğraf ve desenlerden tasarımlar yapabilir, etkileyici dantel ve dikiş stilleri yaratabilirsiniz. 5 tasarım modülü ve 100 hediye desen içeren program, nakışın tüm özelliklerini içeriyor. Böylece işlerinizi kişiselleştirebilmeniz ve size özel tasarımlar oluşturabilmeniz mümkün oluyor. Dileyenler nakışlar üzerinde tasarım yapıyor dileyenlerse kolayca kanaviçe çizimi gerçekleştiriyor.

PREMIER+ ULTRA ile değerli fotoğraflarınızı, tek renkli nakışın yanı sıra gri tonlama ve renkli dikiş efektleri oluşturarak nakışa uyarlayıp portre olarak işleyebilirsiniz ya da kendi dikiş resimlerinizi çizebilir, üçlü dikiş, motifli hat ya da saten çizgilerle doku verip tek bir tuşa dokunarak işleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman nesne düzenleme özellikleri ile nakışlarınızı yeniden şekillendirebilir, dokularını düzenleyip, renklerini değiştirebilirsiniz.

Raster, vektör görüntüleri ya da kendi çizimlerinizi, çizim ve boyama araçlarıyla istediğiniz doku tekniklerini vererek nakışlarınızı hazırlayabilirsiniz. Çapraz dikiş kalıplarınızı oluşturarak kanaviçe nakışlarınızı oluşturabilir ya da otomatik olarak nakışa uyarlayabilirsiniz. Kısacası PREMIER+ ULTRA nakış programı ile hayallerinizi bir çırpıda nakışa dönüştürebilir ve kumaşlara dökebilirsiniz.

Dikiş makinelerinde en son teknolojinin ve yeniliklerin temsilcisi PFAFF, şimdi kadınlara PREMIER+ ULTRA nakış programını sunuyor. 5 tasarım modülü ve 100 hediye desen içeren program, nakışın tüm özelliklerini içeriyor ve 5.011 TL’ye satılıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir