Playstore’dan oyuncu laptop’ı kazanma fırsatı

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, yeni kampanyasında oyun severlere bir hediye sunuyor. 15 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında Playstore’dan oyun satın alan 4 şanslı kullanıcı, Monster Abra A5 oyuncu laptop’ı kazanma şansını yakalayacak.

Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları dünya ile aynı anda oyunseverlerle buluştururken, düzenlediği kampanyalarla da heyecan yaratıyor.

Playstore yeni kampanyasında 4 şanslı kullanıcısına, Monster Abra A5 oyuncu Laptop’ı kazanma şansını sunuyor. 15 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek kampanya kapsamında kullanıcılar, tek seferde 10 TL ve üzeri (her 10 TL için bir çekiliş hakkı) alışverişler ile çekilişe katılma hakkı kazanacaklar.

En çok oyunu alan kullanıcıların, “oyun canavarı” Monster Abra A5 oyuncu lap top’ını kazanma şansı yükselecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir