PSY’nin yeni klibi YouTube’u salladı [Video]

“Gangnam Style” parçasıyla dünyaca ün kazanan Güney Koreli şarkıcı PSY’nin yeni parçası “Gentleman”ın videosu da YouTube’da hit olmayı başardı. Yayınlanan video, 19 saatte 13 milyon izlenme sayısını geçti.

Elektronik müzik eşliğindeki yeni klibinde bir dizi komik durum sahnelendi. İlk klipten tanınan simaların da yer aldığı videoda, Gangnam Style tarzına yeni figürler ekleyerek PSY ile birlikte dans eden kızlar görüntüleniyor.

PSY adıyla bilinen 35 yaşındaki Park Jae-sang, komik videolar ve konserlerle ülkesinde ün kazanmıştı. Sahneye ilk kez 2001 yılında çıkan PSY, dünya çapında bir üne 2012’de Gangnam Style parçasıyla ulaşmıştı. Rusya’nın Sesi’nin haberine göre, en çok izlenen video olarak YouTube tarihine geçen Gangnam Style klibi, yaklaşık 1,5 milyar kez tıklandı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir