RMK Marine’den iPhone uygulaması

Koç Topluluğu’nun tersanesi RMK Marine, yenilenen web sitesinin, RMK Marine ve KARIA yatı ile ilgili bilgilere kolayca erişimi sağlayacak iPad uygulamasının ardından iPhone uygulamasını da başlattı. Uygulama sayesinde iPhone kullanıcıları geçmişten bugüne RMK Marine’de inşa edilen teknelerle ilgili bilgilere ve konsept projelere online olmaya gerek kalmadan ulaşabilecekler.

Uygulamayla Karia’dan Nazenin V’e kadar uzanan bir yelpazede pek çok yat ile ilgili broşürlerde yer alan bilgilere ve RMK Marine ile ilgili bilgilere ulaşmak mümkün hale geldi. Bütün iPhonelara uyumlu olan ve App store’a RMK Marine yazarak ulaşılan uygulamaya aşağıdaki linkleri tıklayarak da erişilebiliyor.

30 metre ve üzerinde kompozit, çelik ve alüminyum yelkenli ve motorlu süper yatlar üreten ve müşterilerine yüksek kaliteli, istisnai ürünler sunan RMK Marine; Nazenin V, Caressa K, Private Lives ve Jasmin gibi pek çok ödül kazanan yatların üretiminin yanı sıra yatlara tamir ve restorasyon hizmetleri de sağlıyor.

RMK Marine bu yıl Monaco Yat Show’da, Ron Holland tasarımı olan 45 metre uzunluğundaki Karia yatını sergiledi ve satışa çıkardı. Tersanede halen çeşitli motor yat projelerinin yanı sıra Oyster yatlarının inşası da sürüyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir