sahibinden.com’a 6 kategoride birden Altın Örümcek

sahibinden.com web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı girişimlerin değerlendirildiği Altın Örümcek Web Ödülleri 2017’de hem jüri hem de halk oylaması sonucunda toplam 6 ödülü evine getirdi.

“Gayrimenkul & Emlak”, “Mobil Web Sitesi”, “Mobil Uygulama – Alışveriş” ve “Otomotiv” kategorilerinde Halkın Favorisi seçilerek toplamda 4 ödüle layık görülen sahibinden.com, “Mobil Uygulama – Alışveriş” ve “Gayrimenkul & Emlak” kategorilerinde jüri değerlendirmesinde de birincilik ödülünü aldı.

Mobil alanda yapılan yeniliklerin bu ödüllerin alınmasında büyük rol oynadığını söyleyen sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş, şunları söyledi:

“Tüm hizmet alanlarımıza entegre ettiğimiz teknoloji odaklı ve inovatif çalışma şeklimizin hem halk hem de ödül jürisi tarafından takdir edildiğini görmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Geliştirdiğimiz tüm ürün ve hizmetlerde yeni teknolojileri uygulayarak kullanıcılarımızın hayatlarına hız ve kolaylık katmaya devam ediyoruz.

Aylık 40 milyon üzerindeki aktif kullanıcı sayımız, 6 milyona yakın aktif ilanımızla Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden biri konumundayız.

sahibinden.com’da Ekim ayı itibariyle 1 milyona yakın Emlak, 500 bine yakın Vasıta ilanı bulunuyor. Diğer taraftan günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan mobil alanında da her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. 2017 ilk yarı mobil verilerine göre iOS’ta 2.5M Android’de ise 4.6M aylık kullanıcıya ulaştık.”

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir