Semih Puyan Hitachi Vantara

Semih Puyan Hitachi Vantara Ankara Bölge Satış Müdürü oldu

Veri yönetimi çözümleri sunmak üzere akıllı ve yenilikçi teknolojilere imza atan Hitachi Vantara Türkiye’nin Ankara Bölge Satış Müdürü Semih Puyan oldu.

Daha önce DellEMC, SAP, Microsoft, Servus Bilgisayar, Havelsan gibi şirketlerde önemli başarılara imza atan Semih Puyan, Hitachi Vantara’nın Ankara bölge satış ekibine liderlik edecek.

Semih Puyan, teknoloji sektöründe 15 yılın üzerindeki profesyonel tecrübesi, alandaki derin bilgi birikimi ve uzmanlığıyla Hitachi Vantara’nın Ankara bölgesindeki büyüme hedeflerinin gerçekleştirilmesinde önemli bir rol üstlenecek.

Semih Puyan kimdir?

Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden mezun olan Puyan, proje yönetimi ve stratejik planlama gibi alanlarda birçok eğitim programını da başarıyla tamamladı. Puyan aynı zamanda çok iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir