SmartMessage

SmartMessage’da üst düzey transfer ve atamalar

Geliştirdiği teknolojiler ile dünya çapında birçok kuruma çok kanallı iletişim platformu sunan SmartMessage, üst düzey atamalar ve terfilerle yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Şirketlerin hedef kitleleriyle olan iletişimlerinde yüksek verimlilik sağlayan, çok kanallı pazarlama ve müşteri deneyimi platformu sunan SmartMessage, iki deneyimli ismi kadrosuna kattı.

Evren Erçek kimdir?

Pepsi Bottling Group, Kraftfoods International, Netaş ve Çelebi Havacılık Holding gibi uluslararası tanınmış markalarda insan kaynakları yönetimi, iç iletişim ve global akademi gibi süreçlerde 20 yıla yakın deneyime sahip Evren Erçek, SmartMessage kadrosuna katıldı.

Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans Programı, Adler Koçluk, Dale Carnegie Eğitmenlik ve TDC Assessor sertifikalarına sahip olan Erçek, CHRO (İnsan Kaynakları Bölüm Başkanı) olarak göreve başladı.

Mehmet Kış kimdir?

SmartMessage kadrosuna katılan bir diğer tecrübeli isim ise Mehmet Kış oldu. Kış, SmartMessage ailesine katılmadan önce, 17 yılı aşkın süre Vakıfbank, Ziraat Teknoloji, InterTech ve Maersk Line gibi önemli şirketlerde teknoloji ekiplerine liderlik etti.

Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden yüksek lisans derecesine sahip olan Mehmet Kış, SmartMessage’da CTO (Teknoloji Bölüm Başkanı) olarak görev alıyor.

Kerim Alain Bertrand kimdir?

SmartMessage’da uzun süredir başarıyla görev alan iki isim de terfi ederek yeni sorumluluklara sahip oldu. İki seneyi aşkın Global Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev alan Kerim Alain Bertrand Global CSO (Global Satış Bölüm Başkanı) pozisyonuna terfi etti.

Bertrand, SmartMessage yolculuğundan önce yirmi yıldan fazla süre FinTech, MarTech ve PropTech gibi spesifik teknoloji konularında hizmet sunan firmalarda üst düzey yönetici olarak görev aldı.

Sevil Özkan kimdir?

8 yıldır Türkiye Satış Direktörü olarak görev yapan Sevil Özkan ise Türkiye CSO (Türkiye Satış Bölüm Başkanı) görevine getirildi. İletişim sektörü geçmişi de olan Özkan, SmartMessage’dan önce görev yaptığı teknoloji şirketlerinde yönetici pozisyonunda önemli çalışmalar yürüttü.

Logitech MK470 Slim Combo | Minimalist kablosuz klavye ve fare seti

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir