Spor Mozaik Kanalı Tivibu’da

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, sporseverlerin yüzünü güldürecek yepyeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Tivibu Ev kullanıcılarına sunulan Tivibu Spor Mozaik Kanalı ile aynı anda 6 spor kanalını izlemek mümkün olacak.

Kullanıcılar tek ekranda sunulan 6 spor kanalı arasından diledikleri kanalı kumanda ile seçerek tam ekrandan izleyebilecekler. Tivibu kullanıcıları müsabakaların detaylarını, takım isimlerini ve logoları ekrandaki bilgi alanında görebilecek. Kısacası, Tivibu Spor Mozaik Kanalı, sporseverlerin maç keyfini artıracak.

Tüm sporları tek ekranda toplayan Tivibu Spor Mozaik Kanalı’nda TivibuSpor 1, TivibuSpor 2, TivibuSpor 3, TivibuSpor 4 kanallarının yanı sıra EuroSport, EuroSport 2, TRT Spor, NTV Spor, Sports TV ve FB TV gibi ulusal kanallardaki spor içerikleri de yer alacak.

Sporseverler, bu sayede özellikle hafta sonları İtalya, Fransa, Almanya ve İspanya Ligleri’nde birbiri ile çakışan maçları, spor haberlerini ve takımlar ile ilgili son dakika gelişmelerini tek ekrandan takip edebilecek, hiçbir golü ve önemli pozisyonu kaçırmayacak.

Tivibu Spor Mozaik Kanalı, Tivibu Ev’de 2. kanalda yer alıyor. Kullanıcılar HD yayınlara ise 377. kanaldan ulaşabiliyorlar.

Tivibu’nun sunduğu bu benzersiz yenilikle sporseverlerin keyfi 6 kat daha artacak. Tivibu önümüzdeki dönemlerde de kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran uygulamalar geliştirmeye devam edecek.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir