Spotify

Spotify’dan çalma listelerine ‘Zenginleştir’ özelliği

Spotify Kişisel Çalma Listeleri için “Zenginleştir” özelliği geliştirdi. Yeni özellik, size, listenize eklemeye değer şarkı öneriler sunuyor.

Çalma listesi oluşturmak konusunda istekli olan kullanıcılar bilir. Bazı çalma listeleri su gibi akar ve şarkılar kolayca bir araya gelir. Bazılarında ise moda ya da çalma listesinin genel tonuna uygun parçalar bulmak daha zordur ya da ufkunu genişletmek, yeni şarkı ve sanatçılar eklemek için arayıştasındır.

Spotify, Premium kullanıcıların kişiselleştirilmiş önerileri çalma listelerine kolaylıkla ekleyebilecekleri Zenginleştir özelliğini müzikseverler ile buluşturuyor.

Yeni ya da mevcut çalma listelerine şarkı eklerken biraz desteğe ihtiyacı olan dinleyiciler için mükemmel bir seçenek olan Zenginleştir özelliği, kişiselleştirilmiş öneriler sunarak kullanıcıların kolaylıkla çalma listeleri oluşturmalarına yardımcı olurken, kolay kullanılabilen tasarımıyla çalma listelerini her an kontrol etmelerini de sağlıyor.

Bu özellik nasıl çalışıyor:

1. Zenginleştir özelliğini çok kolay bir şekilde her çalma listesinin üst kısmındaki “Zenginleştir” butonuna tıklayarak açıp kapatabilirsin.
2. Özelliği aktif ettiğinizde çalma listesinin içinde öneriler hemen görülür. En fazla 30 öneriye kadar, her iki parçadan sonra bir öneri sunulur.
3. Beğendiğiniz önerilerin yanındaki “+” ikonuna tıklayarak, o şarkıyı kalıcı olarak çalma listesine ekleyebilirsin.
4. Zenginleştir özelliği var olan şarkının yerine yeni bir şarkı eklemez, sadece mevcut listeye ekleme yapar: Eklediğin parçalar hiçbir zaman değiştirilmez ve “Zenginleştir” özelliğini bir tıkla kolaylıkla devre dışı bırakabilirsin.

Önümüzdeki ay, Zenginleştir özelliği bütün Premium kullanıcılara Android ve iOS üzerinden kullanıma sunulacak. Gelecek aylarda daha fazla ülkenin de listeye eklenmesi bekleniyor.

Özelliğin sunulduğu ülkeler: Andorra, Avustralya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Kanada, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İsrail, İtalya, Letonya, Lihtenşayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Meksika, Monako, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri.

İlginizi çekebilir:  TELKODER'den Özel İletişim Vergisi artışına tepki

ADSL, VDSL ve fiber destekli modem | Zyxel VMG3625-T50B incelemesi

Yazıyı Oylayın

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir