Spotify’dan Messenger’da Grup Çalma Listeleri

Spotify, internet kullanıcıları tarafından sevilen ve sıkça kullanılan messenger uygulaması üzerinden arkadaşlarla çalma listeleri oluşturmak için yepyeni bir deneyim sunan ‘Messenger için Grup Çalma Listeleri’ özelliğini müzikseverlerle paylaşıyor.

‘Messenger için Grup Çalma Listeleri’ ile kullanıcılar, arkadaşları ile yeni Spotify çalma listeleri oluşturabiliyor ve ortak listelerini yaratmak için kolayca güç birliği yapabiliyor.

Partiler, yolculuklar ya da yeni favorileri bir araya toplamak için ideal olan Grup Çalma Listeleri kullanıcıların, ortak liste hazırlamalarını ve sevdikleri müzikleri paylaşmalarını eskisinden çok daha kolay hale getiriyor.

Kullanıcılar bu yeni özellik ile Grup Çalma Listesi oluşturabiliyor, listeyi arkadaşları ile paylaşabiliyor ve Spotify Sohbet Uzantısı’nı kullanarak listeye yeni şarkıları Messenger uygulaması üzerinden doğrudan ekleyebiliyor.

Örneğin bir arkadaşınız Grup Çalma Listesi oluşturduğunda, sohbet içinde olan diğer kişiler Spotify’da olmasalar bile mavi “+” ikonunu tıklayarak Spotify Sohbet Uzantısı aracılığı ile yeni şarkıları doğrudan ekleyebiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir