Amazfit Neo

Stil sahibi babaların tercihi retro-dijital tasarımlı akıllı saat Amazfit Neo

Babalar Günü’nün yaklaştığı şu sıralarda çok sayıda insan babasına sevgisini yansıtacak en iyi hediyenin arayışına başladı.

Giyilebilir ürünler pazarının küresel markası Amazfit bu özel günde tarz sahibi babalara iyi bir hediye alternatifi olarak retro-dijital tasarımlı Amazfit Neo’yu öneriyor.

Giyilebilir ürünler serisinin piyasadaki en değerli ve sıra dışı akıllı saatlerinden olan Amazfit Neo şık babaların günlük yaşam aktivitelerinde en yakın yardımcısı olacak.

Amazfit Neo, çekici retro-dijital tasarımı, uyku izleme özelliği ve etkileyici pil performansı ile hayatı hem daha kolay hem de daha çekici hali getiriyor.

Temel spor ve fitness işlevlerine de sahip Amazfit Neo Babalar Günü’nde 349,00 TL’ye Hepsiburada.com gibi online satış platformundan temin edilebiliyor.

TCL 10 TABMAX tablet bilgisayar incelemesi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir