Şubatta en çok Hande Yener ve Inna dinlendi [Video]

TTNET Müzik her ay yayınladığı listelerle Türkiye’de müzikseverlerin beğenilerini ortaya çıkarıyor. Türkiye’nin en büyük dijital müzik platformu olan TTNET Müzik’te şubat ayında dinlenen milyonlarca şarkı arasından en çok dinlenenler açıklandı. Yerli listede, pop müziğin başarılı isimlerinden Hande Yener, “Hasta” adlı şarkısıyla zirvede yer aldı.

Son yılların yükselen isimlerinden Soner Sarıkabadayı, “İnsan Sevmez mi?” adlı şarkısıyla ikinci sırada yer alırken, Demet Akalın beğenilen şarkısı “Türkan”la en çok dinlenen üçüncü şarkıcı oldu. Yabancı şarkılar listesinde en çok dinlenen isim, “INNdiA” adlı şarkısına İstanbul’da klip çeken Romanyalı şarkıcı Inna oldu.

Birçok Avrupa ülkesinde hit olan şarkısı “INNdiA”ya İstanbul’da bir klip çekerek ülkemizdeki hayranlarının gönlünü fetheden Romanyalı şarkıcı Inna, TTNET Müzik’te yabancı müzik listesinin 1 numarasında yer alıyor. Inna’nın ardından, Rihanna “Diamonds” adlı şarkısıyla ikinci sıraya yerleşirken, Psy “Gangnam Style” ile en çok dinlenen üçüncü şarkıcı olarak dikkat çekiyor.

TTNET Müzik’te yer alan 3 milyona yakın şarkı, TTNET Müzik internet sitesinin yanı sıra TTNET Müzik iPhone, iPad uygulamaları ile Android tabanlı cihazlar için geliştirilen TTNET Müzik Android uygulaması üzerinden de ücretsiz olarak dinlenebiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir