Uyumsoft

Sudan Liman İşletmeleri heyetinden Uyumsoft merkezine ziyaret

Sudan Liman İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Abdelhafez Salih Ali Abuelhassan ve berberindeki heyet, 28 Kasım 2018 tarihinde Uyumsoft’u ziyaret etti.

Uyumsoft Başkanı Mehmet Önder, Yönetim Danışmanı Prof. Dr. Ercan Öztemel ve Uyumsoft ekibi, Sudan’dan ziyarete gelen heyete, Uyumsoft’un kamu ve özel sektörde yapmakta olduğu çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Sudan Liman İşletmeleri yazılımla ilgileniyor

Sudan Liman yönetimi başkanlığı heyeti, özellikle entegre bilgi sistemi kurabilmek amacıyla, Uyumsoft’un Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’ne yapmış olduğu bilişim sistemi ve yazılım çözümleri hakkında bilgi aldılar.

Sudan ve Uyumsoft arasında işbirliği imkanları

Bunun yanında, Uyumsoft’un Sudan’da yapabileceği diğer bilgi teknolojileri altyapısı hizmetlerine yönelik değerlendirmeler gerçekleştirildi. Toplantının sonunda, Sudan ve Uyumsoft arasında işbirliği imkanlarının olabileceği ve görüşmelerin devam edeceği kaydedildi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir