Teknomelek Turkcell Mağazalarında

Türkiye’nin önde gelen Bilgi Teknolojileri dış kaynak kullanım şirketi Unite Bilgi Teknolojileri AŞ’nin, teknolojiyi kullanan ve kullanırken sorun yaşayan herkes için sunduğu, Türkiye’nin ilk uzaktan destek hizmet paketi artık Turkcell Mağazalarında.

Teknomelek 7/24 uzaktan destek hizmet paketine Turkcell mağazalarından satın aldığınız herhangi bir Akıllı Telefon, Notebook veya Tablet PC ile birlikte ücretsiz sahip olabilirsiniz. Hizmet paketini dilerseniz tek başına da satın alabilirsiniz.

Teknomelek, “Teknoloji Sorunsa Çözüm Burada” sloganıyla, Akıllı Telefonunuzda, Notebook veya Tablet PC’nizde karşılaştığınız her türlü teknolojik sorunu, anında çözüyor.

SİSTEM NASIL İŞLİYOR?

Teknomelek karşılaşabileceğiniz her türlü teknolojik soruna, anında, uzaktan erişim ya da çağrı merkezi aracılığıyla çözüm sunmayı hedefliyor. Uzaktan anında destek konusunda Türkiye’deki açığı ve potansiyeli ortaya çıkaran Teknomelek kısa sürede 15 bin KOBİ’ye hizmet vermeye başladı.

Teknomelek’in çözüm odaklı sistemi nasıl işleyecek?

Kullanıcılar, e-mail ya da çağrı merkezi aracılığıyla Teknomelek’in IT uzmanlarına, karşılaştıkları sorunla ilgili çağrı bırakacak. Çağrıyı alan Teknomelek IT uzmanları ise, sorun yaşanan cihaza uzaktan bağlanarak, sorunu tespit edip, gerekli programları yükledikten sonra, cihazı yeniden çalışmaya hazır hale getirerek, sorunu giderecek.

Teknomelek destek hizmet paketi kapsamında ise her model ve markada masaüstü, dizüstü, tablet, netbook bilgisayar ve bu bilgisayarlara ait yazıcı, ADSL modem, harici hard disk sürücüler, Windows ve IOS işletim sistemlerinin tüm versiyon ve sürümleri ile her marka akıllı telefonlar yer alıyor.

Unite Bilgi Teknolojileri AŞ’nin marka tescilini de almış olduğu “Teknomelek” hizmetinin yöneticilerinden Selçuk Keskingöz , “Hedeflerinin yılsonuna kadar Turkcell’in tüm mağazalarında Teknomelek Uzaktan Teknik Destek Hizmetini abonelere sunmak olduğunu belirtti.”

Teknomelek uzmanlarına, çağrı merkezi, web sitesi üzerinden canlı görüşme ve uzaktan bağlantı gibi alternatif ve kolay erişim imkânları ile 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir