Teknosa, Cevahir’de ‘Apple Shop’ açtı

Teknosa, Cevahir AVM mağazasında Apple ürünlerin satılacağım “Apple Shop” konseptli ‘mağaza içi mağaza’ açtı. Apple’a özel tahsis edilmiş alanda iPad, iPhone, Mac, iPod ve tüm Apple ekosistemindeki aksesuarlar temin edilebiliyor.

Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane, 22 Aralık 2012 tarihinde İstanbul Cevahir mağazasında açtıkları, Türkiye’nin en büyük ‘Apple Shop’ konseptine sahip Apple mağazasıyla bir ilke daha imza attıklarını söyledi.

Açılan Apple mağazasında Apple tarafından eğitilmiş, Apple’ın son teknolojileri konusunda uzman satış danışmanları ile Teknosa tüketicilerinin birinci sınıf satın alma tecrübesi yaşayacaklarını, ürün üzerindeki fonksiyonaliteyi öğrenebileceklerini, üründeki uygulamaları keşfedebileceklerini ifade eden Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane, “Bu işbirliği ile Apple teknolojisi, Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa’nın hizmet kalitesi ile buluşacak. Tüketiciler için önemli bir fırsat yarattığımızı düşünüyoruz” dedi.

Apple Shop içerisinde, aralarında  iPad mini, iMac, iPhone 5’ in de olduğu en son teknoloji tüm Apple ürünleri bulunuyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  TTNET'ten Coca-Cola'ya transfer

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir