Telefonunuz artık tvyo kumandanız

Kısa sürede kullanıcılarına sunduğu hizmetlerle adından söz ettiren online video izleme platformu tvyo, yeni ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. tvyo’nun “Kumandam Özelliği” sayesinde kullanıcılar, artık mobil uygulamalar üzerinden de tvyo ekranını kontrol edebiliyor!

Türkiye’de ilk kez “set top box” cihazı olmadan kullanılan “Kumandam Özelliği” ile sektöre yenilik getiren tvyo, telefonunuzu kumandaya dönüştürüyor. Mobil  cihazlardan tvyo ekranını yönetmenizi sağlayan bu özellik ile tvyo mobil uygulamalarını indirenler, mobil cihazlarından bilgisayar ekranlarında oynayan videoları kontrol edebiliyorlar, isterlerse değiştirebiliyorlar.

tvyo’yla TV keyfi, yeni özellikleriyle devam ediyor!

Herhangi bir yazılım ve kurulum gerektirmeyen yeni VOD platformu tvyo sayesinde, artık sevdiğiniz programın saatini beklemeye, kaydet tuşuna basmaya ya da başka bir ayara gerek kalmıyor. tvyo’da her türlü ilgi alanına hitap eden tüm içerikler; internetten, mobil cihazlardan ve tabletlerden rahatlıkla izlenebiliyor.

tvyo’da neler var?

Diziler, programlar müzik klipleri, spor, canlı TV ve daha fazlası! Yerli ve yabancı birçok dizinin yanı sıra sevdiğiniz dizinin oyuncularına dair önemli bilgiler ve özel içeriklerle son dakika haberleri de tvyo’da yer alıyor. tvyo’da popüler müzik kliplerinden şampiyonlar ligi maçlarına ve hayatın her alanına dair videolar bulunuyor. Canlı TV’de dilediğiniz kanalı, bilgisayarlarınızda, tabletinizde veya mobil cihazınızda da izleyebilirsiniz. Kısacası tvyo, o anda neyle ilgileniyorsanız ona ulaşacağınız bir platform!

Doğuş Yayın Grubu’nun hayata geçirdiği tvyo üzerindeki içerikler, DYG kanalları ile sınırlı değil. DYG kanallarının dışında işbirliği yapılan TV kanalları ile birlikte “tvyo”, sadece bir video izleme sitesi olmaktan çıkıp, farklı kanallara ait içeriklerin tek bir yerde buluştuğu ve yayıncılığa interaktif bir katman ekleyen, zengin bir kullanıcı tecrübesi sunan online video izleme platformu olarak hizmet sunuyor.

tvyo ; Favorilerim ve takip listem özellikleriyle en sevdiğiniz dizileri, programları ve kliplerle ilgili yeni içerikleri sizlere haber veriyor ve sevdiğiniz içerikleri daha kolay takip etmenizi sağlıyor. tvyo’ya Facebook ve Twitter’la bağlanarak kim ne izliyor öğrenebilir, “Aklında ne varsa söyle” ile tvyo’daki muhabbete katılabilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir