Elizabeth Debicki

The Crown’da Prenses Diana’yı Elizabeth Debicki oynayacak

Netflix’in popüler dizisi The Crown’ın son iki sezonunda Galler Prensesi Diana’yı Avustralyalı oyuncu Elizabeth Debicki canlandıracak. Altı sezon olması planlanan dizide Kasım’da gösterime girmesi beklenen dördüncü sezonda Diana’yı Emma Corrin oynamıştı.

Diziye her iki sezonda bir yeni oyuncular dahil oluyor. Debicki, 1990’lar ve 2000’li yılların başlarının anlatıldığı beşinci ve altıncı sezonda Jonathan Pryce ve Imelda Staunton ile birlikte rol alacak.

Debicki, The Crowns’ın resmi Twitter hesabından yayımlanan mesajında “Prenses Diana’nın ruhu, sözleri ve eylemleri birçok kişinin kalbinde yaşıyor. İlk bölümden itibaren müptelası olduğum böyle bir prestijli bir dizide yer almak büyük onur ve ayrıcalık” dedi.

29 yaşındaki oyuncu “Muhteşem Gatsby” (The Great Gatsby) ve “Galaksinin Koruyucuları -2” (Guardians of the Galaxy Vol 2) filmlerindeki rolleriyle biliniyor.

Son iki sezon Prenses Diana ile Prens Charles’ın evliliklerinin bozulması ve 1997’deki ölümünü kapsıyor. Kraliyet ailesi bu dönemde büyük bir kriz yaşamıştı.

Bu sezonlarda İngiltere Ana Kraliçesi Elizabeth (Kraliçe 2’nci Elizabeth’in annesi) ve Prenses Margaret’in 2002’de yedi hafta arayla ölmesi de işlenecek.

BBC’nin haberine göre, Oscar adaylığı bulunan Jonathan Pryce, dördüncü ve beşinci sezonda Prens Philip’i canlandıracak. Daha önce bu rolü Matt Smith ve Tobias Menzies oynamıştı.

Olivia Colman, Kraliçe 2’nci Elizabeth rolünü Imelda Staunton’a devredecek. Prenses Margaret rolünü de Lesley Manville canlandıracak.

Ömür boyu garantili şarj kablosu Anker Powerline+ kutu açılışı

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  İnternetten yayın yapan radyo ve TV'lere yasal denetim geldi

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknoloji odaklı bir haber portalıdır. Melih Bayram Dede yönetiminde 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir