Tivibu filmlerini Atilla Dorsay yorumluyor

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, her ay farklı bir sinema yazarını konuk ediyor. Daha önce Mehmet Açar ve Burak Göral’ı izlediğimiz Tivibu’ya, Nisan ayında duayen sinema yazarı Atilla Dorsay konuk oluyor. Dorsay, Tivibu’da Nisan ayına ait seçtiği filmleri sinemaseverler için yorumluyor.

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, zengin film içeriğini sinema yazarlarının önerileri ve yorumlarıyla renklendiriyor. Tivibu’nun Kırmızı Halı klasöründe açılan yeni bir bölümle her ay bir sinema yazarı, Tivibu’da yayınlanacak filmlerden yaptıkları önerileri sinemaseverlere sunuyor. Tivibu’nun önceki aylarda Mehmet Açar ve Burak Göral’la başlattığı bu yenilik Nisan ayında sinema yazarı Atilla Dorsay’la devam ediyor.

Atilla Dorsay, kamera karşısına geçerek, özel olarak hazırladığı film listesini, yorum ve önerilerini Tivibu kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Sinemaseverlerin keyifle izleyebileceği bu özel çekim, Tivibu’nun Kırmızı Halı klasöründe “Sinema Yazarı Atilla Dorsay Öneriyor” bölümünde yer alıyor.

Dorsay’ın öneri listesinde birçok önemli film yer alıyor. “21 Grams”, “Chicago”, “Operasyon: Argo”, “Dancer In the Dark – Karanlıkta Dans”, “The Illusionist – Sihirbaz”, “Işıklar Sönmesin”, “Abuzer Kadayıf” ve “Mavi Gözlü Dev”, Dorsay’ın önerdiği filmlerden sadece birkaçı.

En yeni ve en popüler filmlerin adresi Tivibu’da Atilla Dorsay’ın ardından her ay farklı bir sinema yazarı sinemaseverlerin karşısında olacak.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir