Tivibu izlemek için artık TTNET abonesi olmak şart değil

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’yu izlemek için artık TTNET abonesi olma zorunluluğu gerekmiyor. İnterneti olan herkes Tivibu’nun zengin içeriğinden ve gelişmiş özelliklerinden faydalanabilecek.

Yeni uygulama ile birlikte kullanıcılar, kredi kartı ve mobil ödeme seçenekleri ile yıllık paket üyeliklerini başlatabiliyor ve TTNET Tek Şifre’leri ile uygulamaya giriş yapabiliyor.

TTNET abonesi olmadan, Tivibu Web, Tivibu Cep ve Tivibu Smart TV servislerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar, www.tivibu.com.tr   adresinden üyeliklerini kolaylıkla gerçekleştirebilecekler.

TTNET hizmetlerine tek bir kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılabilmesine olanak sağlayan Tek Şifre’yi almak da kolaylaşıyor. Artık, www.ttnet.com.tr  adresi üzerinden, e-posta adresi ile Tek Şifre kaydı oluşturulabiliyor. Kullanıcılar, oluşturdukları kullanıcı adı ve şifreyi Tivibu Web, Tivibu Cep ve Tivibu Smart TV uygulamalarına girişte kullanabiliyorlar.

Yerli ve yabancı filmlerden popüler dizilere, müzik kliplerinden belgesellere, çizgi filmlerden spor içeriklerine kadar Tivibu’da yer alan binlerce içerik ile  “Tekrar İzle”, “Seç İzle” gibi gelişmiş özellikler herkesin deneyimine sunuluyor.

Tivibu Web servisinde 100’ün üzerinde yerli ve yabancı kanal, 4000’in üzerinde içerik arşivi, Tivibu Cep servisinde ise 100’e yakın yerli ve yabancı kanal ile 1000’e yakın içerik arşivi kullanıcılarla buluşuyor. Tivibu Smart TV servisini tercih eden kullanıcılar da 31 adet TV kanalı izleyebiliyorken, 500’ün üzerinde içerik arşivine ulaşabiliyorlar.

Tivibu Cep ya da Tivibu Web Maxi Paketi’ne yıllık 69 TL’ye; Tivibu Web Maxi Plus ya da Tivibu Smart TV’ye ise 109 TL’ye ulaşılabilir.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve ürün incelemelerine yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir