Tivibu’da Haziran’a animasyon filmleri damga vurdu

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’da yaz mevsiminin ilk ayına damgasını vuran içerikler, animasyon filmleri oldu. Tivibu’da Haziran ayında en çok izlenen 10 filmden 5’inin animasyon türünde olması dikkat çekerken, listenin birinci sırasında  “Oyunbozan Ralph” filmi yer aldı.

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’da, yoğun geçen bir yılın ardından tatil döneminin ilk ayında animasyon filmlerine olan ilgi tavan yaptı. Tivibu’da Haziran ayında en çok izlenen 10 filmden 5’inin animasyon türünde olması dikkat çekti.

Zengin sinema içeriğiyle fark yaratan Tivibu’da Haziran ayında en çok izlenen filmler açıklandı. 2013 tarihli bir animasyon olan “Oyunbozan Ralph – Wreck-It Ralph” listenin zirvesinde yer aldı. “Otel Transilvanya – Hotel Transylvania”, “Sevimli Canavarlar – Monsters, Inc.”,  “Superman Brainiac’a Karşı  – Superman: Unbound” ve “Lego Batman: Süperkahramanlar Birliği – The Movie – DC Superheroes Unite” ise listede yer alan diğer animasyon yapımlar oldu.

Tivibu’da Haziran ayında en çok izlenen 10 film arasında aksiyon, dram, korku, komedi gibi farklı türlerde yapımlar da yer aldı. Başrolünü Hollywood’un en büyük yıldızlarından Tom Cruise’un oynadığı “Jack Reacher”, ayın en çok izlenen ikinci filmi oldu. Tivibu üyeleri yerli filmlere de ilgi gösterdiler. Korku filmi sevenlerden tam not alan “Dabbe: Bir Cin Vakası” ve Ata Demirer’in hem senaryosunu yazıp hem de başrolünde oynadığı “Berlin Kaplanı” listede öne çıkan yerli filmler oldu.

Tivibu’nun eğlence dolu renkli dünyasında sinema içerikleri büyük ilgi görüyor. Sinema dünyasının klasiklerinden, günümüzün en popüler yapımlarına kadar her ay yüzlerce film, Tivibu’da sinemaseverlerle buluşuyor.

Tivibu abonelerine, 4 ekranda özgürce film ve TV izleme ayrıcalığı sunuyor. İzleyiciler, ister televizyonlarından, ister bilgisayarlarından, isterlerse de tabletlerinden veya akıllı telefonlarından içeriklere ulaşabiliyorlar. Tivibu üyeleri yayın akışına bağlı olmadan “Seç İzle” özelliği ile istediği filmi istediği an izleyebiliyor. Ayrıca “Durdur İzle”, “Geri Al İzle” gibi gelişmiş özellikler seyir keyfini artırıyor.

Haziran Ayında Tivibu’da En Çok İzlenen İlk 10 Film…

1. Oyunbozan Ralph – Wreck-It Ralph
2. Jack Reacher
3. Otel Transilvanya – Hotel Transylvania
4. Anna Karenina
5. Sevimli Canavarlar – Monsters, Inc.
6. Mama
7. Superman Brainiac’a Karşı  – Superman: Unbound
8. Dabbe: Bir Cin Vakası
9. Lego Batman: Süperkahramanlar Birliği – The Movie – DC Superheroes Unite
10. Berlin Kaplanı

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir