TOSHIBA, aydınlatma sektöründe iddialı

120 senedir aydınlatma ürünleri üreten TOSHIBA, geleceğin aydınlatma teknolojisi LED alanında da iddialı ürünlerle öne çıkıyor.

Toshiba LED Aydınlatma ürünlerine yeni eklenen E-CORE LED TUBE Lamba ürünü ile Türkiye ürün gamını genişletiyor.

E-CORE LED TUBE 160° ışık dağılımı ve 105lm/W değeri ile tüp sınıfındaki en önemli modeli temsil ediyor. E-CORE LED G13 tüp, geleneksel olarak 85lm / W civarında  ortalama bir enerji verimliliği oranına sahip T8 lineer floresan lambalar yerine tasarlanmış bulunuyor.

Ofisler ve geniş mekanlar için  LED TUBE size mükemmel ışık sağlamakla beraber, parlak ışık sağladığı gibi düşük tüketimle de dikkat çekiyor.

800 ile 2200 lm arası sıcak beyaz ,nötr beyaz ve soğuk beyaz olmak üzere 3 farklı ışık renkleri bulunuyor. 9w,19w,22w lık seçenekleri ile pazara sunulan ürünler aynı zamanda Paris de ki Louvre Müzesinin aydınlatılmasında da kullanıldı.

Standart ürünlerle aynı duya, aynı ışık renklerine ve aynı forma sahip TOSHIBA LED ampuller; tüketicilerin alıştıkları ve ihtiyaç duydukları aydınlatmayı sunarken, LED teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu da sağlıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir