TTNET müşterilerine Platin Lounge konforu

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, Platin müşterileri için İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde hizmete sunduğu “TTNET Platin Lounge” ile yeni bir cazibe alanı oluşturdu.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Alt Kat Lounge alanında hizmete giren TTNET Platin Lounge; konforlu ortamı, zengin ikram alanı, Tivibu seyir ve bilgisayar oyun alanı, yeşil dinlenme alanı, okuma alanı ve ürün tanıtım bölümü ile yolcuların uçuş öncesi tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir durak olacak.

TAV ”primeclass” tarafından işletilen TTNET Platin Lounge, misafirleri için TTNET’in sunduğu avantajları deneyimleme fırsatı da sunacak. TTNET Platin müşterileri, beraberlerindeki bir misafirleri ile altı yaş ve altındaki çocuklarıyla “TTNET Platin Lounge” hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilecek. TTNET Platin müşterileriyle “TTNET Platin Lounge”a giriş yapan bir kişi aynı koşullarda bu hizmetlerden yararlanırken, diğer misafirler ücret karşılığı lounge’tan faydalanabilecek.

240 metrekare alan üzerine kurulu olan ve aynı anda 45 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip “TTNET Platin Lounge”a giriş yapan tüm misafirler, 100 Mbps hızında TTNET WiFi servisinden sınırsız süre ile ve ücretsiz olarak yararlanabilecek.

“Teknolojiyi konforla birlikte sunacağız”

Türk Telekom Grubu şirketlerinin dijital dönüşümü hızlandırmak için büyük bir enerji ile çalıştığını vurgulayan Türk Telekom Grup CEO Hakam Kanafani, “Türk Telekom Grubu Türkiye’nin iletişim ve bilişim teknolojileri altyapısına yönelik ciddi, uzun vadeli yatırımlar yapıyor. Dijital inovasyona daha çok ağırlık veriyor, sahip olduğumuz altyapı üzerinden müşterilerimize sunduğumuz değer ve avantajlara her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Türk Telekom Grubu olarak temel önceliklerimizden biri, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Sahip olduğu teknolojik altyapı ve sunduğu olanaklarla bu yaklaşımımızın göstergelerinden biri olan TTNET Platin Lounge’u müşterilerimizin kullanımına sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

İnternet servis sağlayıcısı olmanın ötesine geçen bir yaklaşımla, müşterilerinin hayatında daha fazla yer almayı hedeflediklerini belirten TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, şunları söyledi: “Müşterilerimizle bize ihtiyaçlarının olduğu her alanda bağ kurmak ve hayatlarını kolaylaştırmak için adımlar atıyoruz. Bu vizyonumuz çerçevesinde; TTNET bireysel müşterilerine kaliteli hizmet veren, özel teklif ve indirimler sunan, ayrıcalıklar kulübü olarak adlandırabileceğimiz TTNET Platin’i oluşturduk. Özel donanıma sahip TTNET Platin Hizmet Ekibi, TTNET Platin üyelerimizin isteklerini en kısa sürede karşılıyor, sorunlarını çözüyor ve hayatlarını kolaylaştırıyor. Müşterilerimizin yaşadıkları sorunları 24 saat içinde çözmeye çalışıyoruz. Bu müşterilerimize özel marka işbirlikleri ve özel indirimler de veriyoruz.”

Kendi markasıyla lounge hizmeti veren Türkiye’deki ilk ve tek telekomünikasyon şirketi olduklarını da belirten TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, sözlerini şöyle sürdürdü:  “Sunduğumuz dijital platformlarla Türkiye’de teknolojik dönüşüme öncülük eden bir şirket olarak, müşterilerimize hayatın her alanında değer katmak için çalışıyoruz. Ülkemizde uçak yolculukları giderek artan bir ilgi görüyor. Hepimiz iş ya da özel seyahatlerimiz sebebiyle havalimanlarında giderek daha fazla zaman geçiriyoruz. Yurtdışı seyahatine çıkan müşterilerimizin havaalanlarında bekleme sürelerini daha konforlu, verimli ve eğlenceli geçirmelerini, bir yandan da ‘TTNET 360’ vizyonumuz kapsamında sunduğumuz servisleri deneyimlemelerini sağlamak için böyle bir hizmeti hayata geçirmek istedik. Tüm Platin müşterilerimizi bu hizmetlerimizden yararlanmak üzere TTNET Platin Lounge’a bekliyoruz.”

TAV Grubu CEO’sun M. Sani Şener de açılışta, TAV olarak yolcu memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve uluslararası standartlarda hizmet sunmak için çalışmaya devam ettiklerini, Atatürk Havalimanı’na durmaksızın yatırım yaptıklarını belirtti. Şener “TAV olarak havalimanında işlettiğimiz onuncu ve en yeni özel yolcu salonumuzu hizmete açıyoruz. TTNET’le gerçekleştirdiğimiz işbirliği bizim için büyük önem teşkil ediyor. TTNET Platin müşterilerine burada keyifli zamanlar diliyoruz” dedi.

TTNET Platin nedir?

TTNET Platin, TTNET bireysel müşterilerine kaliteli hizmet veren, özel teklif ve indirimler sunan bir ayrıcalıklar kulübü. TTNET Platin’in ayrıcalıklı hizmetlerinden en az 6 aydır TTNET müşterisi olan ve geçmiş aylara yönelik olarak ortalama 90TL ve üzeri (vergiler, indirimler ve cihaz taksitleri hariç) düzenli fatura ödeyen bireysel müşteriler faydalanır.

TTNET Platin üyeleri, modem ve kurulum ayarları, internet hattı ve benzeri herhangi bir sorun yaşandığında veya teknik destek almak istediğinde TTNET Platin Hizmet Ekibi müşterilerinin bulunduğu adreste ücretsiz hizmet sunar. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa illerinde hizmet veren TTNET Platin Hizmet Ekibi, özel donanıma sahiptir ve TTNET Platin üyelerinin isteklerini bekletmeksizin en kısa sürede karşılar, hayatlarını kolaylaştırır.

TTNET Platin üyesi olup olmadığınızı öğrenmek için 444 4 375 TTNET Platin Çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir