TTNET Müzik’ten ayda 1000 şarkılık ücretsiz müzik keyfi

TTNET Müzik, sunduğu zengin içerik ve uygulamalarla kullanıcıların müzik keyfini ikiye katlıyor. Dijital müzik platformları arasında sadece TTNET Müzik’te yer alan düzenleme ile kullanıcılar ayda toplam 1000 şarkıyı hem mobil hem de web platformundan ücretsiz olarak dinleme hakkına sahipler.

Kullanıcılar TTNET Müzik servisine ücretsiz üye olarak bu ayrıcalıktan yararlanabiliyorlar. Tüm müzikseverlerin erişimine açık olan TTNET Müzik servisine birkaç işlemin ardından kolayca üye olunabiliyor. Kullanıcılar www.ttnetmuzik.com.tr adresine geldikten sonra “üye ol” sekmesine tıklayarak, karşılarına çıkan kısa formu dolduruyor ve ardından TTNET Müzik’in renkli dünyasına giriş yapıyorlar.

TTNET Müzik’te kullanıcılar, ücretsiz üye girişi ile ayda toplam 1000 şarkıyı dinleyebildikleri gibi sunulan farklı üyelik paketlerinden de yararlanarak, daha çok müzik dinleyebiliyor ve sevdikleri şarkıları indirebiliyorlar.

TTNET Müzik kullanıcılarına her yerde müzik keyfi yaşatıyor. “TTNET Müzik IOS ve Android Uygulaması”, kullanıcıların mobil dünyadaki müzik deneyimini zenginleştiriyor ve TTNET Müzik portföyünü ek bir ücret ödemeksizin tablet ve akıllı telefonlara taşıyor. Aynı anda birçok işlemi yapabilme özelliğine sahip uygulama sayesinde; telefon ve tabletlerde başka işlem yaparken veya diğer uygulamalar arasında gezinirken müzik keyfi devam ediyor.

Facebook’ta müzik, TTNET Müzik’ten dinleniyor

TTNET Müzik kullanıcılarına sunulan bir başka ayrıcalık da Facebook uygulaması. Kullanıcılar yerli ve yabancı diğer hit şarkıları Facebook üzerinden de dinleyebiliyor. TTNET Müzik, Facebook’un Türkiye’deki müzik içeriğini sağlayan ilk iş ortağı olarak çok özel bir uygulamayı hayata geçirdi.

Müzikseverler, bu özel uygulamaya, TTNET Müzik web sitesi üzerinden Facebook hesaplarına giriş yaparak ulaşabiliyorlar. Kullanıcılar, dinledikleri tüm şarkıları, albümleri ve oluşturdukları listeleri arkadaşlarıyla paylaşıp yorum yapabiliyorlar.

Ayrıca, “http://www.facebook.com/kullanıcı adı/music” adresi üzerinden tüm kullanıcılar, arkadaşlarının dinlediği şarkıları görebiliyor ve dinleyebiliyorlar.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir