TTNET’ten 24 ay taksitle dizüstü bilgisayar

TTNET; Intel Core i5 işlemcili Toshiba L50BI5 dizüstü bilgisayarı 24 ay taksit imkanı ile ayda 94,90TL’ye sunuyor. Mevcut ve yeni TTNET müşterilerinin yararlanabileceği kampanyayı tercih edenler, taksit ödemelerini TTNET faturalarına yansıtarak, kolayca ödeyebilecek.

Üstelik kampanyadan faydalanan TTNET’liler, 5 bini aşkın noktadaki TTNET WiFi hizmeti ile Tivibu cep ve web’i kapsayan Tivibu Go Maxi paketini 24 ay boyunca ücretsiz kullanabilecek. Ayrıca, kampanyadan 31 Ocak tarihine kadar yararlananlar; ücretsiz NET Garanti paketi ile doğal afetler, kaza sonucu hasar, hırsızlık gibi riskli durumlara karşı da TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş tarafından 1 yıl süreyle güvence altına alınıyor.

Toshiba L50BI5 Dizüstü bilgisayar, Windows 8.1 64 bit Single (EM) işletim sistemine sahip. Core i5-4210U işlemcisi, 1.366 x 768 çözünürlüğü, 15.6 inç HD 200 CSV LD-Flat ekran boyutu, 4 GB DDR3L (1600MHz) hafızası ve 2.2 kg ağırlığı ile de tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir