TTNET’ten ‘3’lü Avantaj Kampanyası’

TTNET “3’lü Avantaj Kampanyası” ile internet ve ev telefonu hizmetini indirimli fiyata sunuyor. Kampanyayı tercih eden kullanıcılar, Tivibu Ev hizmetine ise ücretsiz sahip oluyor.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in, avantajlı kampanyaları devam ediyor. TTNET 3’lü Avantaj kampanyasıyla, 12 ay taahhüt veren yeni müşterilerine, internet ve ev telefonu hizmetini bir arada ve indirimli fiyata sunuyor. Kampanyayı tercih eden kullanıcılar, Tivibu Ev hizmeti ve modeme de ücret ödemiyor.

TTNET 3’lü Avantaj kampanyası ile “20 Mbps’ye kadar hızlı Limitsiz Fibernet veya Hipernet + TTNET Alo Konuştukça Öde veya Yalın İnternet” paketini kullanmak isteyenler, ücretsiz Tivibu Ev Maxi Paketi ile birlikte 12 ay boyunca aylık 49 TL’lik indirimli fiyattan yararlanıyor.

20 Mbps’ye kadar hızlı Fibernet6 veya Hipernet6 + TTNET Alo Konuştukça Öde veya Yalın İnternet” paketi ise ücretsiz Tivibu Ev Maxi Paketi ile birlikte, 12 ay boyunca indirimli fiyatla ayda 34 TL’den sunuluyor. Kampanya altyapısı uygun olan lokasyonlarda verilebiliyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir