Tüm cihazlarınız tek lisansla koruma altında

Kaspersky Lab, dünyanın en yaygın kullanılan cihazları için birinci sınıf koruma sağlayan yeni bir güvenlik ürünü olan “Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014”ü pazara sundu.

Ürün, sadece Windows bilgisayarları değil, aynı zamanda Android akıllı telefonları, tablet bilgisayarları ve Mac bilgisayarları da koruyarak, tek bir etkinleştirme kodu ile her tür cihaz kombinasyonuna kolaylıkla koruma sağlanmasına olanak tanıyor.

B2B International’ın Nisan 2013’te gerçekleştirdiği “B2C Uluslararası Marka Takip Anketi”nin sonuçlarına göre, bir evde internet bağlantısı olan ortalama 4,5 cihaz bulunuyor. Bu sonuç, bir ailenin bir veya iki bilgisayarı paylaşarak internete bağlandığı günlerin sona erdiği anlamına geliyor.

Tüketicilerin satın aldığı her cihaz, aynı zamanda bu cihazların bakımı ve korunmasını da gündeme getiriyor. Bu noktada devreye giren Kaspersky, yeni ürünü “Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014” ile kullanıcılara, birden fazla cihaz için tek bir kodla tam güvenlik sağlıyor.

Ortalama bir kullanıcının, cihazlarının her biri için çoklu güvenlik ürünleri arama, satın alma ve yüklemeye saatler harcamasına artık gerek kalmadığını vurgulayan Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Sertan Selçuk; “Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014 ile kullanıcıların bilgisayar ve mobil cihazlarını korumak için izlemesi gereken yolu sadeleştirdik ve kolaylaştırdık. Müşterilerimiz tek bir ürün satın alabilir; tüm bilgisayar ve mobil cihazlarına tek bir lisans yükleyebilir ve en akıllı kararı aldıklarından emin olarak hayatlarına devam edebilir” dedi.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir