Turizmcilere özel rezervasyon modülü

CloudArena’nın konaklama ve turizm sektörüne yönelik olarak geliştirdiği bulut tabanlı sistem HotelRunner, müşteri kaybını en aza indirmek için tesis yöneticilerine araç sağlıyor.

HotelRunner’ın entegre rezervasyon modülü, müşterilerden gelebilecek olası tüm soruların yanıtlarının, daha onlar sormadan sunulabilmesine olanak sağlayarak, müşteri kaybına engel oluyor.

Konaklama tesisi yöneticileri, oda tipleri, oda fiyatları, özel promosyonlar gibi birçok gerekli bilgiyi HotelRunner sistemine ekleyerek rezervasyon modülü üzerinden gerçek zamanlı olarak müşterilerine sunabiliyor.

Böylece misafirlerin başka alternatiflere yönelmeden anında karar vermesi ve satın alması sağlanarak müşteri kaybının önüne geçilmiş oluyor.

Rezervasyon sistemi ve rezervasyon modülü, 50’den fazla ödeme sağlayıcıyla entegre halde, VISA, MasterCard ve AMEX gibi kredi kartları ve PayPal ile ödeme almaya imkan veriyor.

Güvenliğin ön planda tutulduğu sistemde, tüm kredi kartı ve rezervasyon  verisi şifreleniyor ve rezervasyon detaylarının  güvenliği için 128 bit SSL  sertifikalarını kullanıyor.

HotelRunner müşterilerin rezervasyon sisteminde yerel kurlarını da kullanabilmesi için gerekli altyapı ve araçları sağlıyor. Sistem, vergi oranlarını da yerel vergi ayarlarına göre hesaplayabiliyor.

Diğer yandan, HotelRunner rezervasyon modülü birçok dilde hizmet sunuyor. İngilizce, Türkçe, Fransızca, Almanca, Rusça, İspanyolca, Portekizce ve daha birçok dil HotelRunner rezervasyon sistemi tarafından tam olarak destekleniyor.

HotelRunner rezervasyon sistemi, mobil araçlardan gerçekleştirilecek işlemleri de son derece kolaylaştırıyor. Bir ziyaretçi tesisin web sitesine iPhone, Android ve Blackberry gibi mobil araçları kullanarak eriştiğinde, HotelRunner bunu fark ederek optimize mobil rezervasyon sistemini gösteriyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir