Türk Telekom CEO’su Yılmaz İPZ’de dijital dönüşümü anlattı

Türk Telekom’un ana sponsor olduğu 8. İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde “Dijital Dünyada Dönüşüm ve Uyum” konuşuldu. Dünyada ve Türkiye’de internet kullanımına ilişkin dikkat çekici rakamları paylaştığı bir konuşma yapan Türk Telekom CEO’su Tahsin Yılmaz, “Türkiye’de dijital yaşam dönüşümüne öncülük ediyoruz. Ülkemizi geleceğin bilgi toplumuna hazırlıyoruz” dedi.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un ana sponsoru olduğu “Dijital Dünyada Dönüşüm ve Uyum” konulu 8. İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde, Türk Telekom CEO’su Tahsin Yılmaz, şirketin dijital dönüşüm vizyonunu anlattı. Yılmaz katılımcılara, Türk Telekom’un güçlü altyapısıyla dijital dönüşüme nasıl öncülük edeceğini aktardı ve gelecek projeksiyonu hakkında bilgi verdi.

Türk Telekom CEO’su Tahsin Yılmaz, dijital dönüşümü odağına almış bir şirket olarak bu zirveye verdikleri öneme değinerek, şunları söyledi:

“Türkiye’nin dijital altyapısını biz kurduk ve yaptığımız yatırımlarla en ileri teknolojilere hazır hale getirdik. Bizim için şimdi, bu altyapı üzerinden yaşamı dönüştürme, hayatın her alanında dijital çözümleri üretme zamanı. Türk Telekom olarak çalışmalarımızı ‘Dijital Yaşam Dönüşümü’, ‘Müşteri Memnuniyeti’ ve ‘Bölgesel Büyüme’ üçgeni üzerinde yükselen ‘3D’ vizyonumuzla sürdürüyoruz. Eğitim, sağlık, eğlence ve enerji alanları dahil olmak üzere birçok alana değer katan teknolojilerin geliştirilmesinde öncülük ediyor, en gelişmiş dijital altyapı üzerinde çalışan uygulama ve çözümlerle akıllı şehirlerin oluşumuna katkıda bulunuyoruz. Ülkemizde dijital dönüşümü gerçekleştirmeyi hedefliyor ve yatırımlarımızı da bu çerçevede sürdürüyoruz.”

Öte yandan Fenerbahçeli Dirk Kuyt ve Galatasaraylı Wesley Sneijder’in katıldığı zirvede, bir katılımcı ise Türk Telekom’un konuğu olarak takım uçağı ile Madrid’e gitme ve Real Madrid-Galatasaray maçını tribünde izleme şansını yakaladı.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir